Ceviz 1 Kg
Ceviz 1 Kg - Yöresel Ürünler - Van Otlu Peyniri

Ceviz 1 Kg

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
:

Küçükten büyüğe herkesin tükettiği ceviz; zengin besin değerleri ve vitaminlere sahip olan bir yemiş türüdür. E vitamini, folik asit, fosfor, çinko, potasyum, magnezyum mineralleri ve omega 3 yağ asidi açısından besleyici bir kaynaktır. Ceviz, aşırıya kaçılmadan tüketildiğinde insan sağlığına pek çok yönden katkıda bulunmaktadır.

Ceviz; kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde, bağırsakları temizlemede, kabızlık sorunlarını gidermede, beyin gelişiminde, kemik ve diş yapısının güçlenmesinde, diyabet oluşumunu engellemede, kolesterol seviyesini dengede tutmada, vücutta biriken toksinleri dışarı atmada, cildin yenilenmesinde, uyku bozukluklarını önlemede ve daha birçok sağlık konularında önemli rol oynamaktadır.

Kendine has doğal lezzeti olan  ceviz, içine kattığınız her yiyecekte mükemmel dokusu ve aroması ile eşsiz bir etki yaratacaktır. İster sabah kahvaltısında ister ara öğünlerde atıştırma olarak tüketeceğiniz bir avuç ceviz, sağlığınızı korumaya ve vücudunuzu güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Organik kabuklu ceviz sizler için tek tek seçilip, itina ile ayıklanıp paketlenmektedir. Güvenle dört mevsim tüketebilirsiniz!